schovám se do tvého náručí

14. února 2017 v 21:53 | Cíťa |  Divnokydy
Láska je to nejkrásnější, co může v lidským srdci vykvést. Pěstujte lásku a milujte se, děcka. Tohle je svátek pro mou osamělou duši a pro všechny šťastný i nešťastný. Kupte si trošku vína, děvčata, oblečte sukýnku a pak si pozvěte instalatéra, ať vám trochu prošťouchne trubky. Bude se jmenovat Jožo a ruce bude mít velký a chlupatý. Mňamka.

Art by Takato Yamamoto:




Dneska mi zas bilo srdce z toho, jak tě ta coura chtěla svíst. Skoro jako kdybych tě viděla, jak jdeš za ní na provázku. Oddaně jako psík. Mohla by to být tvoje domina v úplý sukni a v košili, kterou by jí prosvítaly bradavky jako dvě oči a ty, hlupáček v latexu, bys jí lízal jehlové podpatky. Nebylo by to moc rajcovní, ruce máš tenký a skoro žádný svaly. Vsadím se, že lopatky jsou jak dvě křídla, nahý a zlomený. Usmála jsem se a řekla: "Tak se měj.", aby sis náhodou nevšiml. Měla jsem chuť jí strhnout tu pomyslnou sukýnku, košili i bradavky, vlastními podpatky přišlápnout k zemi a nadávat do kurevnic, ale jsem přeci jen milá dívka. Není to přeci jen potřeba, je vlastně tlustá, s fialovou šálou kolem krku a špatná, žlutá pleť, která ani v létě nevypadá nejlíp. Tak proč pořád žárlím na tuhle ošklivou holku? Těžko říct, je to asi tím, že tě mám i nemám. Pořád čekám na tvý objetí. Každou noc usínám s myšlenkou, kterou nedokážu určit. Chci to nebo ne? Co k tobě vůbec cítím?
S kluky je to složitý, když vidím chlapa, tak to je hned. Buď je to láska na první pohled, nebo nic. Příště radši pošlu valentýnku do kabintu fyziky, kde mám vyhlédnutý učitele. Vezme mě pak pan fyzikář do svýho kvartýru, kde si sundá to svý nemožný sako a... Dost! Nejsem přeci tak bryskní jako nějaká James, nechám prostor pro vaši fantazii...
Ale zpět k tobě. Pořád jsi mě nevzal na labutě a já se o tebe neopřela. Opírám se o různý lidi, holky, neholky, vsedě, vestoje. Zavěsím se na ně a jen existuji. Takhle to má totiž být, víte? Lidi jsou stvořeny k opoře, aby se opírali jeden o druhého. Bylo fajn,když jsem si vám sedla k nohám a opřela se ti o koleno. Přirozený a přátelský. Místo toho kolem krouží ta škaredá ochechule, domnělá domina s bradavkami a sukní, její hloupý vychloubačný řeči. Jednou mě (po těch labutích) odneseš na měsíc, kde budem chytat na udičku rybky stříbrný jako hvězdy, dívat se, jak dny ubíhají a mávat přátelům.
Tohle je jen samé trápení to dívčí srdce. Minulý rok jeden kluk, teď zase druhý a k tomu ta žárlivost! Princové, čekám na vás ve svém království. Snad mi vyprcáte z hlavy ty starosti a ráno se probudím mezi flaškami vína a jahodama se zmrzlinou. Až budem nazí kouřit cigarety, otec nás načapá a vymlátí z tebe duši. Bez prcání to bude zas jen on, škola nebo nestíhání, takže vlastně to samý co teď!
 


Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 14. února 2017 v 22:09 | Reagovat

Láska je něco co si nemůžu dovolit :)

2 stuprum stuprum | Web | 14. února 2017 v 23:53 | Reagovat

Posílám valentýnka. :)

3 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 16. února 2017 v 19:12 | Reagovat

opřít se o někoho jako o zeď je už vzácný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama