třicetiletý napichovač panen

23. prosince 2016 v 18:01 | Cíťa |  Divnokydy
Sladký hlásek v tvojí hlavě
mluví s tebou trochu hravě.Tak hele, ujasněmě si to trochu. Možná ti tvá bláznivá prabábi kdysi kvákala o nějakým pánubohu, o tom jak Adam a Eva běhali jako bohové polonazí na zahrádce a takovýhle dřisty. Žel, pravda byla mnohm obludnější a podivuhodnější než ty kydy z učebnic přírodopisu a erotická natolik, že by se beďarovitýmu Vénovi zvedl párek pod lavicí.
Nuže, začněme tedy.
Adam nebyl jedinej piňdour na celičkým světe. Bůh je ješita, všichni víme, takže po zemi běhalo spoustu urostlých náramně pohledných chlapíků, který si panbů stvořil k obzoru svému. Zpočátku nosili bílé tógy vystřihnutý jako z antickýho světa, ale jistej Adam (ten náš známej) zavedl módu nahého údu, takže proto se dodnes chodí na Adama (mrk). Ale o něm vůbec není tato pradávná skazka.
Mluvme o ženách.
Pánu Bohu bylo jasné, že to nemůže chodit donekonečna, aby se po světě promenádovali jeho nahatý kopie, seksy tak, že by to odvařilo i Mařenu odvedle (hehe), takže začal kopírovat. Nechtěl být k smíchu u ostatních stvořitelů, pravdou je, že byl v tomhl oboru nováček. Jednou obšlehl tohle, pak támhleto, todlencto, hencto a tak dále, až vznikl úplně prapůvodní návrh ženy nebo lépe spíše jedné její části.
Někdo tomu říká kunda, kundička, fifinka, pipinka, frnda, minda, mrdací otvůrek, štěrbinka, škvírka, mušlička, broskvička, ale nejlépe na to sedí prostě
píča.
Splácal ji, uhnět nějak z hlíny a nechal růst na stromech.
Bylo to to nejchutnější a nejlahodnější ovoce, který kdy na stromech rostlo (tady je ten trvalý odpor ke všemu ovoci i zelenině, nic totiž nedokáže nahradit ten lahodný nektar ženskýho přirození). Chlapy se scházeli u kundovníků ještě před svítáním, nadržení jak psi, svírající se v křečích svých chtíčů, peroucí se k té nejkrásnější. Rázem když se rozednilo a první ranní paprsek dopadl na první píču, strhl se boj o ty nádherné plody, které se rozvírali jako květiny a vábily svou vůní nebohé nadržené muže.
Bůh nevěděl co s tím. Chlapy se rvali, čekali celé hodiny, hledali další a další stromy nebo se dokonce pokoušeli zahradu
Eden proměnit na exkluzivní zahradu kundovníků, na který by se slítávali další a další návštěvníci, kteří by za takovou krásnou podívanou dokonce platili a rovnou by mohli otevřít i kasíno.
Bůh se teda naštval, dal kundám, píčkám, frndám, píčám nohy, aby mohli utíkat a taky rozumnou hlavu, aby se nenechali sníst každým na potkání.
Tak tedy vznikl náš svět. Bůh přidal další vylepšení a dnes je tato bláznivá vidina jen kecem na tomhl blogísku. Ale opravdu, tuhle informaci mám z dobrého zdroje...
P.S Krásné Vánoce!
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. prosince 2016 v 18:27 | Reagovat

Takový strom by některé jedince k Vánocům hodně potěšil...

2 stuprum stuprum | Web | 25. prosince 2016 v 2:09 | Reagovat

Jen kdyby tam rostlo ovoce Cíťi. :)

3 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 26. prosince 2016 v 18:23 | Reagovat

tohle v Bibli chybí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama