milujte mne

11. prosince 2016 v 21:37 | Cíťa |  Divnokydy
Nesmírně (moc) exkluzivní týdenní plátek Z Blbého zdroje vám nyní přináší nejelegantněší zpověď od začátku vzniku vesmírných těles a všech vhlkých snů vašeho starého stréce. Nastražte očka, svišťata, nažhavte své mozkové závity, abyste to všechno pobrali.
Famfáry prosím!

myarmisnotalilactree: “ Egon Schiele, Reclining Nude, 1918 ”
Takové líbezné jméno nosí- C Í Ť A. Hladce to klouže krkem, trochu hůře se to píše, ale hlavička na to přijde. Celým jménem takzvaně Citlivka, ačkoliv je to jen odhad vědátorských kumčaftů pylně čtoucích její každičké slovo, které splodí svými nedokonalými prstíky. Díky vyspělým metodám a nesčetných bádání jsou znamé některé reálie o této bájné a zajisté nesmírně krásné dívence...
Je to:

-Hvězda zářná viditelná i přes husté mlhy smogu a špíny. Prostě a jednoduše- je to hotová růže vykvetlá na smeťáku (ovšem, ne na smetáku).

-Četný vlhký sen roztoužených pubertálních chlapců, mužů, mladíků, klučinů a také starých mládenců, ale také i dívenek, děvčat a ženskejch (ovšem jen málokterá se přizná, platonicky milovat takovou hřísnou couru!).

-Rozverné smějící se dítě (sen každého Humberta Humberta) s panenkou bez očí, ale se srdíčkem na správném místě.

-Čarodějnice ovládající čáry i máry, bez morálky a šťastnýho konce pro kdejakou princezničku.

- Hrdinka všech probdělých nocí, ale i šťastně prožitých dní.

- Milenec Oscara Wilda, vražedná touha Van Gogha Vincenta, modelka Egonova, múza jistého Gustava a případná vize do budoucna.

- Slib nebi a dar pekel.

-Snílek bez výhrad a věty šeptaný do větru s příchutí malinového lesku.

-Milenka stuprumova, Humbertovská Lolita a nesmrtelný moment Julie na balkóně.

-Jsem tvůj dech, tvoje smrt i tvoje spasení, tisícerý moment jednoho života, stopa ve sněhu, otisk v srdci a zavřená oční víčka.

-Autorka více než 66 článků ( s tímto 67) na této morké, vlhké, krvácející špelunce, zaplněné barvami, cizím uměním a mými vlastními slovy, jež bude od úterka fungovat jeden krásnej rok.

 


Komentáře

1 stuprum stuprum | 13. prosince 2016 v 4:51 | Reagovat

Pojď ke mně blíž, milená. :)

2 Sugr Sugr | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 19:21 | Reagovat

Páne jo, být chlap...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama