strasti mého spodního prádla

12. ledna 2016 v 22:13 | Cíťa |  Divnokydy
V létě jsem si mazala puchýře a on na to: "Betadinka, betadinka." a smál se mým žlutým prstům. Když na to zpětně myslím, bylo by lepší, kdyby to vyznělo jako: beta-dinka, beta-dinka. Vypadali by jsme totiž intimněji. Možná měl vlhký rty.
V jistém kraji a v jistém zákoutí orodovalo osm lidí, tři ženy a pět mužů, o osudu jistého mladíka.
Upálit, křičel jednička.
Ukřižovat, křičela trojka.
Vyhladovět, řval sedmý.
Mladík se zavrtěl na židli, poněvadž tito kruté osudy mu nebyli zrovna po chuti. Tomu mladíkovi se říkávalo Bestiář, poněvadž ve tváři měl napsanou veškeré zvířecí zločiny lidstva. Tak se nám milý Bestiář vrtěl na židli a nejistě se usmíval.
Vidíte ho, neřáda! Koukejte se na to pánové a dámy, jak se svým prohřeškům a soudu, ještě směje? Upálit jak radil tady kolega, jedině upálit! řval druhý a oči mu vylézali z důlků.
Ba ne, ba ne! Nechat ho mučiti, jak to dělával on, zvíře jedno! Kreatura! Prasák! ječela osmička fistulí a to se nám milý Bestiář smál ještě více.
Tomu vy říkáte zločiny? Puritáni jste! Mladík se usmíval na naši osmičku.
Bůh ochraňuj! Ještě jsme prý puritáni!
Ale hovno, milá zlatá. Já vám to tadyhle přečtu. Odkašlal si již postarší pětka s dlouhým knírkem zbarveným do stříbrna. Náš Bestiář urážel svoji matku- ano tady cituji: Ty krávo jedna ožralá, ale dokonce i svého otčíma: Ty bejku jeden sviňský, čímž nejen uražel našeho váženého občana, ale spářil samce býka se sviní, čím se provinil znásilněním a zoofilií na veřejnosti. Dále močil do sprchového koutu a prezervativi po souloži s jistou Lucií používal i vícekrát. Kouřil a v jukeboxu v naší místní hospůdce nechával hrát jen Davida Bowieho nebo krutý rock říznutý lehčíma odnožema metalu, jak sám uvedl. Je mi také líto, že to musím zmínit před dámama, ale ano, náš Bestiář onanoval do ponožky. Vícekrát a chuděra matka to musela prát. Taky brutálně zavraždil několik přesvědčení mladých dívek a nestčetněkrát jim zlomil jejich panenská srdce. Křičel do noci své názory a do školy chodil bez bot. Abych to uzavřel, svůj dosavadní život žil jako mladík a to se v dnešní společnosti nesluší. Copak jsi Bestiáři nemyslil na své rodiče? Ptal se otřesený pětka a ztěžka se sklátil do své židle. Takové ohavnosti, zašeptal k sousedovi.
No víte, abych řekl pravdu, tak ano. Jedenkrát.
A? ptal se podrážděně jednička.
Přišla Lucie.
A? pištěla fistulí osmička.
Bestiář se smál. Snad nechcete slyšet podrobnosti?

O můj bože. Skácela se k zemi trojka.
Pětka si otíral zpocené čelo kapesníkem, zatímco se dvojka s jedinčkou jali ovívati zhroucené trojky.
Nevidím jiné možnosti než upálení. Šeptal.
To už čtyřka vytáčela číslo na radnici, aby stavěli hranici pro Bestiářovo tělo.
Co kdybychom Bestiáře nechali žit? Navrhl s naději v hlase šestý. Byl ještě starší a váženější než pětka a dlouhý bílý vous mu sahal až na zem. Každý z nás byl jendou mladý. Mladík si jistě jenom neuvědomil, že není v době kdy můžete být mladý a rozverný.
Ano, ano pánové! Jal se šance i Bestiář.
Mladý se jistě umoudří a svých hříchů bude litovat. Přitakával šestka.
Ano, to mi děda popletl hlavu, kterak mi vyprávěl o starých dobrých časech! Smál se Bestiář.
No slyšíte ho, zloducha?! Ještě na své prarodiče si bude stěžovat! Na ty, bez kterých by tu ani nebyl! Ječela osmička a všichni přitakávali.
A to byl konec.
Bestiář se nebál, když ho zapalovali. Ve své tváři měl vepsané všechny hříchy mladí a smutný šestka v něm četl jako v otevřené knížce své minulosti.


 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 13. ledna 2016 v 0:14 | Reagovat

Spokojím se s ječící osmičkou. :)

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 16. ledna 2016 v 17:34 | Reagovat

Rychlej tep srdce plane,
horkej vzduch z něho vane.

Přidej víc článků s Bestiářem, je to skvělý počteníčko. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama